Автопричепи: (067) 311-67-05, (067) 382-39-77, (067) 311-18-07
С/г техніка:    (067) 311-18-08, (067) 382-37-17

Картоплекопалка КПК-МТ (ВОМ)


Картоплекопалка КПК-МТ (ВОМ)

Картоплекопалка для мототракторів КПК-МТ призначена для механізованого викопування картоплі, відділення її від грунту й укладання на поверхню для подальшого ручного збору. Також можливе збирання цибулі, буряків, часнику. КПК-МТ використовується з мототракторами, що мають задній вихід вала відбору потужності (ВВП). Модуль складається з активного ножа та вібруючого решета. Можливе регулювання глибини викопування за допомогою опорных коліс, якість сепарації грунту регулюється за допомогою обертів двигуна мототрактора.
Глибина викопування картоплі задана 5 см від рівня опорних коліс мотоблока, при цьому рама картоплекопалки повинна бути паралельна до поверхні грунту (регулюється опорними колесами картоплекопалки). В залежності від глибини, на якій знаходиться картопля, можна зменшувати глибину викопування, або збільшувати її до 7 см. Регулювати потрібно так, щоб знімався мінімальний шар грунту і не було різаної картоплі. При регулюванні необхідно слідкувати, щоб вібруюче решето мало уклін назад 1-2 см (регулюється перестановкою планки на отворах задньої підвіски грохота). Якість струсу картоплі регулюється обертами двигуна мототрактора. Рекомендується не вище середніх обертів, так як мотоблоки мають швидкість 2 км/год. При більшій швидкості накопичується грунт на копаючому ножі, особливо якщо грунт розпушений. При твердому грунті копати рекомендується при більшій швидкості - до 2 км/год.
Технічні характеристики:
Кількість викопуємих рядів 1
Продуктивність 0,2 Га/год
Ширина викопування, мм 450
Габарити Д*Ш*В, мм 1200*900*800
Вага, кг 57
Картоплекопалка КПК-МТ (ВОМ) Картоплекопалка КПК-МТ (ВОМ)Картоплекопалка КПК-МТ (ВОМ)
Доставка продукції ТОВ Агромоторсервіс  

 Наша компанія здійснює швидку доставку (протягом 2-4 робочих днів) продукції по всій Україні! Ми користуємося послугами надійних і перевірених компаній-перевізників, таких як "Делівері", "Ін-Тайм", "Нова Пошта".

   Вартість доставки продукції становить від 80 грн до 250 грн (залежно від регіону доставки). 

При замовленні продукції з доставкою, оплата проводиться двома способами: 
 1.Часткова передплата (у розмірі 30% від повної вартості). У даному випадку клієнт оплачує вартість, що залишилася при отриманні продукції у компанії-перевізника або банківським платежем на рахунки компанії.

 2. Повна передплата. У цьому випадку Ви отримуєте спеціальну знижку на доставку продукції!

Реквізити для оплати Вам повідомить наш менеджер-консультант.

За умови наявності продукції вона відправляється покупцю "замовнику" в день оплати.
 Реалізація: тел. +380 67 311-67-05